Зміцнення Юди й Єфрема
1 Просіть у ГОСПОДА своєчасного, пізнього дощу весною. ГОСПОДЬ засяє блискавкою і пошле їм сильну зливу – кожній траві польовій.
2 Адже домашні ідоли говорять марноту, і ворожбити – бачать оману й розповідають пусті сни, потішають марнотою. Тому люди блукають, як вівці, поневіряються, як ті, що залишились без пастиря.
3 Тому великий Мій гнів на пастирів; Я каратиму козлів (поводирів ). ГОСПОДЬ Саваот потурбується про Своє стадо, – дім Юди уподібнить до Свого славного бойового коня.
4 З нього (Юди ) наріжний камінь, від нього кілок (намету ), від нього бойовий лук і від нього всі провідники народу.
5 Вони ж у бою, будуть подібні до витязів, що топчуть ворога, як болото на дорозі, – так вони воюватимуть, осоромлюючи навіть вершників на конях, тому що з ними ГОСПОДЬ.
6 Я зміцню дім Юди, спасу дім Йосифа, і, виявляючи до них милосердя, поверну їх з полону. Вони почнуть жити так, немовби Я не відкидав їх, адже Я – ГОСПОДЬ, їхній Бог, і Я відповідатиму їм.
7 Єфрем стане наче могутній витязь; їхнє (єфремлян ) серце зрадіє, як від вина. Спостерігаючи це, їхні діти будуть веселитися також; їхні серця радітимуть у ГОСПОДІ.
8 Я їх покличу і всіх зберу, адже Я їх викупив; вони намножаться і стануть численними, як і раніше.
9 Хоч Я розпорошив їх між народами, однак навіть у далеких краях вони Мене пам’ятатимуть, виховуючи в цьому дусі своїх дітей, і разом повернуться.
10 Я їх знову виведу з Єгипетського краю – поверну їх з Ассирії, і спроваджу їх до Гілеадського краю, та до Лівану, так що не вистачатиме для них місця .
11 Коли вони проходитимуть морем страждань, Він (ГОСПОДЬ ) розіб’є морські хвилі й висушить усі глибини Ріки (Нілу ). Гординя Ассирії буде впокорена, як і буде відняте берло влади від Єгипту.
12 Я зміцню їх у ГОСПОДІ, й вони діятимуть у Його Ім’я, – говорить ГОСПОДЬ.