Видіння рогів і майстрів
1 Звівши свої очі, я побачив чотири роги.
2 І я спитав ангела, котрий говорив зі мною: Що це означає? А Він відповів мені: Це ті роги, що розпорошили Юдею, Ізраїль та Єрусалим.
3 Після цього ГОСПОДЬ показав мені чотирьох вправних майстрів.
4 А я запитав: Що вони будуть робити? Він відповів, говорячи: Роги, які ти бачив, порозкидали Юдею, так що ніхто не може піднести свою голову. Ці ж прийшли їх приборкати й позбивати роги народів, які вони піднесли на юдейський край, щоб розпорошити його мешканців .
Видіння мужа з мірничим шнуром
5 Я знову звів свої очі й побачив чоловіка, який тримав у своїй руці – вимірювальний шнур.
6 Я запитав його: Куди ти йдеш? І він відповів мені: Хочу зміряти Єрусалим, аби визначити, яка його ширина та яка його довжина.
7 І от виходить ангел, котрий говорив зі мною, а назустріч йому йде інший ангел,
8 який сказав йому: Біжи й скажи тому юнакові такі слова: Єрусалим буде заселений навіть за його стінами, через велику чисельність у ньому людей і худоби!
9 Я Сам, – говорить ГОСПОДЬ, – стану довкола нього вогняною стіною, і буду для нього славою.
10 Ой, горе! Втікайте з північного краю, – говорить ГОСПОДЬ, – адже це Я розпорошив вас на всі чотири сторони світу, – говорить ГОСПОДЬ !
11 Поспішайте повернутись на Сіон, усі, котрі ще проживаєте з дочкою Вавилона.
12 Послухайте, що говорить ГОСПОДЬ Саваот! Задля Своєї слави Він Мене послав до вас з такою вісткою про народи, котрі вас грабували: Той, хто доторкається до вас (Мого народу ), торкається зіниці Мого ока.
13 Адже Я підношу проти них (інших народів ) Свою руку, і вони стануть здобиччю тих, котрі ними поневолені, і ви зрозумієте, що ГОСПОДЬ Саваот Мене послав !
Майбутня слава Єрусалима
14 Радісно співай і веселися, дочко Сіону, тому що Я прийду і замешкаю посеред тебе, – говорить ГОСПОДЬ.
15 Того дня приєднається до ГОСПОДА багато народів, і стануть вони Моїм народом; Я поселюся посеред тебе, і ти зрозумієш, що ГОСПОДЬ Саваот послав Мене до тебе.
16 І візьме ГОСПОДЬ Юдею, як Свою спадщину, як Свій уділ на святій землі, і знову обере Єрусалим.
17 Тож нехай замовкне усе, що має життя перед ГОСПОДОМ, тому що Він піднявся зі Свого святого помешкання.