Видіння Ісуса, великого священика
1 Після цього Він мені показав первосвященика Ісуса, котрий стояв перед ГОСПОДНІМ ангелом, а також сатану, що стояв праворуч і його оскаржував.
2 Тоді ангел ГОСПОДНІЙ промовив до сатани: Нехай заборонить тобі ГОСПОДЬ, сатано! Забороняє тобі ГОСПОДЬ, Котрий обрав Єрусалим! Хіба цей чоловік не головешка, вихоплена з вогню?
3 Ісус ще був одягнений у брудну одежу і так стояв перед ангелом,
4 котрий заговорив і сказав тим, що стояли поруч з Ним, такі слова: Зніміть з нього забруднений одяг! А Ісусу сказав: Дивись, Я зняв з тебе твою провину, аби зодягнути тебе в коштовні шати.
5 Тоді я сказав: Покладіть йому на голову і чистий завій ! Тож поки ГОСПОДНІЙ ангел стояв, поклали на голову Ісуса чистий завій й одягли його в чисті шати.
6 Після цього ГОСПОДНІЙ ангел урочисто засвідчив Ісусові, говорячи:
7 Так каже ГОСПОДЬ Саваот: Якщо ходитимеш Моїми дорогами, і будеш дотримуватись Моїх постанов, то ти чинитимеш правосуддя в Моєму Домі. Ти наглядатимеш за Моїми дворами й ходитимеш серед тих, котрі тут стоять.
Раб Божий — Пагінець
8 Тож послухай, первосвященику Ісусе, ти і твої співтовариші по служінню, котрі сидять перед тобою. Усі ви є провісниками того, що Я приведу Мого слугу Пагінця Мого .
9 Адже на камені, який Я поклав перед Ісусом, – на тому одному камені є сім очей , – Я вирізьблю на ньому напис, – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – що в один день Я зітру провину цієї землі.
10 В той день, – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – будете запрошувати один одного під виноградну лозу й під смоківницю.