Покарані будуть сусідні міста
1 Провіщення ГОСПОДНЬОГО слова щодо краю Хадраха і на Дамаску воно (пророцтво ) сповниться, тому що око ГОСПОДНЄ над усіма людьми, як і на всіх племенах Ізраїлю.
2 Те саме буде і з Хаматом, що межує з ним (Дамаском ), а також Тиром і Сидоном, хоч вони і вважають себе дуже мудрими.
3 І справді, Тир побудував собі фортеці, й назбирав срібла, наче піску, і золота, як болота на вулиці.
4 Але мій ГОСПОДЬ усе це відбере і вкине його бастіони в море, а саме місто буде знищене вогнем.
5 Побачивши це, сповниться жахом Ашкелон, і дуже сильно затремтить Ґаза; так само й Екрон, оскільки він буде осоромлений у своїх надіях. Не стане царя в Ґазі, й буде безлюдним Ашкелон.
6 Невідоме плем’я оселиться в Ашдоді, й таким чином Я знищу пихатість филистимців.
7 Я заберу його кров з його вуст, і його гидоти з-поміж його зубів, і залишиться і він для нашого Бога, і буде він як провідник в Юді, а Екрон як Євусей.
8 Я стану табором і охороною навколо Мого Дому, так що ніхто не буде більше ходити сюди-туди, і жоден гнобитель не посміє більше напасти, оскільки Я тепер не зводитиму з них Своїх очей.
Пророцтво про прихід Господа
9 Тож від душі радій, дочко Сіону! Голосно вигукуй, дочко Єрусалима! Ось до тебе йде твій Цар! Він праведний, спасаючий і лагідний, їде на ослі, – на молодому віслюкові, синові ослиці.
10 Я знищу колісниці Єфрема і бойових коней в Єрусалимі, і кожен бойовий лук буде потрощений. Він (Цар ) проголосить мир усім народам. Його владарювання простягатиметься від моря до моря і від ріки Євфрат до країв землі.
11 Що ж до тебе, то ціною крові твого Заповіту Я витягну твоїх в’язнів з безводної ями .
12 Повертайтеся в свою фортецю, в’язні, що жили надією. Сьогодні вас запевняю: Я відшкодую вам удвоє.
13 Адже Я натягнув Собі Юду, наче лук; Я наповню сагайдак Єфремом, наче стрілами та підніму твоїх синів, Сіоне, проти синів Явана (Греції ), і воюватиму тобою, як мечем хороброго.
14 Сам ГОСПОДЬ буде над ними, а його стріли вилітатимуть, наче блискавки; Владика ГОСПОДЬ затрубить трубою, і вирушить, наче ураган півдня.
15 ГОСПОДЬ Саваот буде їхнім захистом; вони ж нищитимуть і топтатимуть пращників каміння, будуть шуміти й кричати, як від випитого вина, а кров буде литися, як з переповненої чаші, як та, що стікає з-поміж рогів жертовника.
16 У той день, коли ГОСПОДЬ, їхній Бог, спасе Свій народ, як Свою отару, вони засяють на Його святій землі, як дороге каміння в короні переможця.
17 О, які ж вони будуть щасливі та які гарні! Чудові врожаї і молоде вино сприятимуть зростанню і розквіту юнаків і дівчат.