Шановні друзі Біблії, дорогі брати і сестри!

Щиро дякую за вашу підтримку та молитви щодо проекту, представленого минулого року, – «Слово любові для важкохворих дітей»! Спільно з багатьма українськими церквами ми змогли досягти тисячі дітей, які перебувають у медичних установах у різних куточках країни, та принести їм і їхнім близьким небесну звістку розради й підтримки.

Усі українські церкви проголосили 2019-й рік Роком сім’ї, відзначаючи цінність сім’ї для майбутнього нашої держави та невтішні тенденції руйнування й знецінення цього інституту в Україні. У зв’язку з цим Біблійне Товариство бажає звернути увагу на дітей, що зростають у кризових та неблагополучних родинах. Конфлікт на сході України, економічна криза, чергова хвиля трудової міграції та інші соціальні явища щороку призводять до руйнування тисяч сімей. А це справляє негативний вплив на дітей у цих родинах, які страждають та не отримують належного виховання.

Віримо, що через проект «Слово надії для дітей у кризових родинах» ми, об’єднавши зусилля, зможемо донести цим дітям Слово надії, яке дасть їм можливість зрозуміти власну цінність та стане належним дороговказом у житті.

У рамках цього проекту Біблійне Товариство готує ряд видань для різних вікових категорій – розмальовки для найменших, яскраві дитячі Біблії для діток молодшого шкільного віку та молодіжні Біблії для підлітків. Віримо, що вони стануть для них цінним подарунком і відкриють любов їхнього Небесного Батька та Творця.

Щиро запрошуємо вас приєднатися до цього проекту і підтримати його посильними пожертвами й молитвами.
Свої пожертви ви можете переслати на спеціальний рахунок Біблійного Товариства у найближчому відділенні банку, вказавши нижченаведені реквізити:

Українське Біблійне Товариство

IBAN UA303203710000000026002020640 у ПАТ «Банк «Український капітал»
ЄДРПОУ 19018646

або р/р 26002052709628 у АТ КБ «Приватбанк»
МФО 320649, ЄДРПОУ 19018646
Призначення платежу: «Добровільна пожертва»
© 2020 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search