• В Україні безпрецедентно зростає попит на Біблії

  Через війну багато його співвітчизників не хотіли більше говорити російською, читати книжки російською. Тому зараз Біблійне товариство працює над більш сучасним перекладом Біблії українською мовою. Люди в країні прагнуть «їжі, ліків і Біблії», сказав Райчинець. Від початку війни Українське Біблійне Товариство «цілодобово» розповсюджувало Біблії – підтримувало гуманітарну допомогу організацій і церков – в аварійних сховищах, бункерах, схронах, підвалах, скрізь, де люди шукали притулку і захисту від війни. Попит на Біблії постійно зростає.

  Читати далі


 • Послужили римо-католицькій спільноті у Конотопі.

  Cлава Ісусу Христу! Друзі, з Українського Біблійного Товариства зробили нам чудовий подарунок! Римо-Католицька Церква міста Конотоп отримала від нього прекрасні Нові Заповіти для людей, що страждають погіршенням зору, і безліч іншої чудової духовної літератури. Гадаю, зайвим буде казати у наш час наскільки це важливо, оскільки Слово Боже здатне розвіяти будь яку темряву!

  Читати далі


 • Подорож та служіння в Шестаково, що на Харківщині.

  Невеличкою командою Біблійного товариства разом з капеланом Олександром та служителем церкви Свята Трійця Володимиром відвідали Шестаково, що на Харківщині. Це невелике селище на північний схід від Харкова. Завезли продукти, буржуйку, фільтри для води, гігієнічні набори, ліхтарі і, звичано, Слово Боже!

  Читати далі