Працівники УБТ мали можливість завітати до Благодійного центру «Віфанія» у с. Поляна Закарпатської області та послужити групі незрячої та слабозорої молоді, подарувавши їм біблійні видання, надруковані шрифтом Брайля, а також літературу великим шрифтом. Сила духу цих молодих людей і вірність Богові водночас вражає і надихає. Із двома із них ми змогли поспілкуватися детальніше:

Настя, 27 років, м. Дніпро

«У мене з дитинства цукровий діабет, але коли у 24 роки я захворіла і мені вкололи антибіотик, це призвело до повної втрати зору. Перебуваючи у жахливій депресії, я знову потрапила у лікарню.

Саме тоді у моєму житі стався переломний момент. Борючись із розчаруванням у житті і відчуттям безвиході, я просто промовила у молитві: «Боже, я у Твоїх руках!» – хоча до того не знала Його насправді. Наступного дня до мене у палату поселили дівчинку, до якої час від часу приходив служитель з її церкви і говорив слова з Біблії.

Я спочатку познайомилася з ним, а потім із дівчиною. Вона почала розповідати мені про Бога, читала вголос Біблію – завдяки цьому я прийняла Христа та знайшла підкріплення і справжній зміст у житті.

Я навчилася читати шрифтом Брайля, тому маю можливість продовжувати пізнавати Господа через Святе Письмо. Ну і, звичайно, аудіозаписи дуже допомагають»

Слово Боже для незрячих

Юра, 25 років, смт Млинів

«Я народився у віруючій сім’ї, нас п’ятеро дітей. Поступово, з семи років у мене почав погіршуватися зір. На сьогодні втратив його на 98%. Умію читати шрифтом Брайля, намагаюсь робити це систематично.

Можу з упевненістю сказати, що лише зі Словом Божим та підтримкою друзів можна подолати страх, погані думки, депресію.

Мій улюблений вірш із Біблії: «Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її» (1 Коринтянам 10:13).

Працюю масажистом та викладаю основи комп’ютерної грамоти. Відчуття, що ти комусь потрібний, надзвичайно окриляє та надає зміст життю. Дуже дякую вам, що завітали до нас, і дякую за книги!»

Слово Боже для незрячих

Слово Боже для незрячих
Слово Боже для незрячих