Черги придверників-воротарів для служіння Господу
1 А ось як була встановлена почерговість придверників-воротарів. Від корахійців був Мешелемія, син Коре, із нащадків Евіясафа .
2 Сини Мешелемії: Захарія – первісток, другий – Єдіяєл, третій – Зевадія, четвертий – Ятніел;
3 п’ятий – Елам, шостий – Єгоханан, сьомий – Елієгоенай.
4 В Оведедома також були сини: первісток – Шемая, другий – Єгозавад, третій – Йоах, четвертий – Сахар, п’ятий – Нетанел;
5 шостий – Амміїл, сьомий – Іссахар, восьмий – Пеуллетай, тому що Бог його поблагословив.
6 Від його сина Шемаї народились сини, які стали ватажками в родині свого батька, оскільки були хоробрими воїнами.
7 Отже, сини Шемаї: Отні, Рефаїл, Овед, Елзавад та їхні брати, – оті хоробрі воїни, – Елігу та Семахія.
8 Усі вони – нащадки Оведедома. Як вони самі так і їхні сини та їхні брати, були мужніми людьми, старанними в службі, – всього шістдесят два нащадки Оведедома.
9 Так само і Мешелемія мав синів і братів у кількості вісімнадцять хоробрих мужів.
10 А в Хоси, що був з нащадків Мерарі, були такі сини: Шімрі, який став главою, хоч і не був первістком, але його батько призначив його на цю посаду.
11 Другим був Хілкія, третім – Тебалія, четвертим – Захарія. Всіх їх, синів і братів Хоси, було тринадцять.
12 Цим групам придверних-воротарів, як начальникам так і їхнім братам, було доручено почергово (за змінами ) звершувати служіння сторожування в Господньому Храмі.
13 Вони кинули жеребки, – однаково, як молодші, так і старші в своїй батьківській родині, – визначаючи, кому і біля якої брами чи дверей нести службу.
14 Отже, на східну браму випав жереб Шелемії. А коли для його сина Захарії, відомого як розумний порадник, кинули жереб, то йому випала північна брама.
15 Оведедомові випала південна брама, а його синам – склади-комори.
16 Для Шуппіма та Хоси випало нести службу з західного боку, біля брами Шалехет, де дорога йде вгору і де одна варта стоїть навпроти іншої.
17 Зі сходу щодня стояло по шість левітів; з півночі щодня – по чотири; з півдня – також чотири щодня, а біля складів-комор – по два левіти.
18 Були вартові і біля західної прибудови – чотири при дорозі й по два при самій прибудові.
19 Так були поділені черги придверників-воротарів між нащадками корахійців та нащадками мерарійців.
Черги наглядачів за скарбницею Божого Храму
20 Їхні брати левіти, в тому числі Ахія, що наглядали за скарбницею Божого Храму та за скарбницею посвячених Богові скарбів, були:
21 Сини Ладана, тобто нащадки Гершона. Від Ладана, глави батьківських родин, тобто Ладана-гершонійця був Єхіїл.
22 Син Єхіїла, Зетам та його брат Йоіл наглядали за скарбницею Господнього Храму.
23 З нащадків Амрама, Їцгара, Хеврона та Уззієла,
24 Шевуїл, нащадок Гершома, Мойсеєвого сина , був начальником над скарбницею.
25 Його родичами по лінії другого сина Мойсея, Еліезера, був його син Рехавія, син Рехавії, – Ісая, син Ісаї – Йорам, син Йорама – Зіхрі, син Зіхрі – Шеломіт.
26 Цей Шеломіт разом зі своїми братами наглядали за священною скарбницею, де знаходились усі дари, пожертвувані царем Давидом, а також главами родин, тисячниками війська, сотниками і командирами війська, котрі
27 частину зі своєї здобичі у війнах присвячували на утримання Божого Храму.
28 Тут також були дари посвячені пророком Самуїлом; царем Саулом, сином Кіша; Авнером, сином Нера; Йоавом, сином Церуї. Все, що було посвячене (пожертвуване ), знаходилось під охороною Шеломіта та його братів.
29 Від їцгарійців: Хенанія і його сини були призначені для зовнішніх справ у Ізраїлі як урядники та судді.
30 Від хевронійців: Хашавія та його брати, – відважні мужі в кількості тисяча сімсот осіб, – були урядовцями над Ізраїлем на західному боці Йордану, відповідальними за Господнє служіння і царські роботи.
31 З нащадками Хеврона був також Єрія, глава батьківської родини хевронійців. На сороковому році царювання Давида був зроблений перегляд і серед хевронійців; зокрема в Язері Гілеадському були виявлені серед них хоробрі мужі.
32 Таким чином серед його (Єрії ) братів хоробрих мужів налічувалось дві тисячі сімсот глав родин. Цар Давид призначив їх урядовцями щодо Божих і царських справ над племенами Рувима, Ґада та половиною племені Манассії.