Письмова запорука дотримуватися Божого Закону
1 У зв’язку з усім цим ми складаємо письмову запоруку, яку скріплюють своїми печатками всі наші можновладці, наші священики й наші левіти.
2 Ось ті, котрі поставили печатки. Намісник Неємія, син Хакалії та Седекія.
3 Далі: Серая, Азарія та Єремія;
4 Пашхур, Амарія та Малкія;
5 Хаттуш, Шеванія та Маллух;
6 Харім, Меремот і Овадія;
7 Даниїл, Ґіннетон і Барух;
8 Меуллам, Авія та Міямін;
9 Маазія, Білґай та Шемая, – це всі священики.
10 Далі йдуть левіти. Ісус, син Азанії, Біннуй із Хенададових нащадків і Кадміїл,
11 а також їхні брати – Шеванія, Ходія, Келіта, Пелая та Ханан;
12 Міха, Рехов і Хашавія;
13 Заккур, Шеревія та Шеванія;
14 Годія, Бані та Беніну.
15 Далі начальники народу. Парош, Пахат-Моав, Елам, Затту та Бані;
16 Бунні, Азґад і Бебай;
17 Адонія, Біґвай та Адін;
18 Атер, Єзекія та Аззур;
19 Ходія, Хашум і Бецай;
20 Харіф, Анатот і Невай;
21 Маґпіяш, Мешуллам і Хезір;
22 Мешезавел, Садок і Яддуя;
23 Пелатія, Ханан і Аная;
24 Осія, Хананія та Хашшув;
25 Галлохеш, Пілха та Шовек;
26 Рехум, Хашавна та Маасея;
27 Ахія, Ханан і Анан;
28 Маллух, Харім і Баана.
29 Всі інші з народу, – священики, левіти, придверники, співаки, слуги Храму, – ті, котрі відокремились від чужоземних народів і приєднались до Божого Закону, разом зі своїми дружинами, своїми синами, своїми дочками, здатними все зрозуміти,
30 прилучилися до своїх братів та до своїх начальників, присягнувши з обітницею, що будуть дотримуватись Божого Закону, даного за посередництвом Божого слуги Мойсея, зберігаючи й виконуючи всі Заповіді Господа нашого Бога, Його присуди та Його постанови,
31 і не видаватимуть своїх дочок за дружин іншим народам землі, а їхніх дочок не братимуть за дружин для своїх синів.
32 І якщо народи краю привозитимуть у суботній день на продаж якісь товари чи різні харчі, то ми не будемо в них купувати ні в суботу, ні в інші святкові дні. Крім того, кожного сьомого року не будемо обробляти землю і будемо дарувати боржникам їхні борги.
33 Беремо також на себе зобов’язання щороку давати третину шекля на служіння в Храмі нашого Бога, зокрема,
34 на Виставні хліби, та на щоденну хлібну жертву, а також на постійні всепалення по суботах; на жертви новомісяччя й свята, та святі урочистості; на жертви за гріх задля викуплення Ізраїлю, та на інші потреби Храму нашого Бога.
35 Ми, – священики, левіти та народ, – жеребкуванням вирішили, хто буде доставляти дрова в Храм нашого Бога, аби підтримувати вогонь на жертовнику Господа, нашого Бога, як записано в Законі, – почергово кожна родина, в призначений для неї час із року в рік.
36 Ми також зобов’язались щорічно приносити первоплоди врожаю нашої землі та перші плоди з кожного дерева в Господній Храм;
37 приводити первістків, наших синів, у Храм нашого Бога, а також приносити священикам, котрі служать у Храмі нашого Бога, первородних з наших стад і з наших отар, як написано в Законі.
38 Так само і найперше наше тісто з нового врожаю, й найперші плоди кожного дерева, вина й олії будемо постачати священикам у комори Храму нашого Бога, а також з врожаїв нашої землі будемо давати десятину для левітів. Адже саме левіти й збиратимуть десятину в усіх хліборобських місцевостях.
39 Разом з левітами, коли вони збиратимуть десятину, буде священик, нащадок Аарона, а левіти принесуть десятину з десятини в Храм нашого Бога, – в комори храмової скарбниці.
40 Адже нащадки Ізраїля та нащадки Левія приноситимуть у ті комори й свої власні приношення з зерна, вина та олії. Там також зберігатиметься все начиння Святилища, яке потрібне для служіння священикам, придверникам і співакам. Тож не занедбуймо Храму нашого Бога.