Постанови про різноманітні жертви
1 І Господь промовив до Мойсея, говорячи:
2 Звернись до Ізраїльтян і скажи їм такі слова: Слідкуйте за тим, аби приносити Мені в призначений час Мою жертву, Мій хліб для Моїх вогняних жертв, як любі пахощі для Мене.
3 І наголоси їм: Такі вогняні жертви маєте приносити Господу: двоє однолітніх ягнят без вади на всепалення постійно, –
4 одне ягня приноситимеш вранці, а друге ягня приноситимеш увечері, –
5 разом з десятою частиною ефи пшеничного борошна, замішаного на четвертині гіна олії, як хлібну жертву.
6 Це є постійна жертва всепалення, започаткована вже на сінайській горі, як любі пахощі вогняної жертви для Господа.
7 А в жертву возливання – четвертину гіна вина на кожне ягня. Жертву возливання вина для Господа здійснюватимеш на святому місці.
8 Друге ягня принесеш увечері з такою самою, як вранці, хлібною жертвою і з жертвою возливання. Принось це, як вогняну жертву, на любі пахощі для Господа.
9 А суботнього дня принесете двох однолітніх ягнят без вади, а також дві десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, в хлібну жертву разом з його жертовним возливанням.
10 Це суботня жертва всепалення кожної суботи, окрім постійного всепалення з його жертвою возливання.
11 А на початку кожного вашого нового місяця принесете Господу в жертву всепалення двох тельців з великої худоби, одного барана і сімох однолітніх ягнят, без вади,
12 три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву, на одного бичка, а також дві десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву, на одного барана
13 і по десятині ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву на одне ягня. Це всепалення, вогняна жертва, любі пахощі Господу.
14 Їхні жертви возливання становитимуть: пів гіна вина на одного бичка, третина гіна на барана і четвертина гіна вина на ягня. Це щомісячне всепалення на початку кожного нового місяця року.
15 Крім постійного всепалення разом з його жертвою возливання, приносьтетакож одного козла в жертву за гріх для Господа.
16 А першого місяця, чотирнадцятого дня місяця, – Пасха Господня.
17 П’ятнадцятого дня того ж місяця також свято. Протягом семи днів їстимете опрісноки.
18 Першого дня – святі збори. Не звершуйте жодної буденної праці.
19 Принесіть для вогняної жертви всепалення Господу двох тельців з великої худоби, одного барана і сім однолітніх ягнят. Всі вонимають бути у вас без вади.
20 До них у хлібну жертву принесіть три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на бичка та дві десятини – на барана,
21 по одній десятій ефи принесіть на кожне ягня з тих семи ягнят.
22 А також одного козла в жертву за гріх, щоби звершити за вас викуплення.
23 Це маєш приносити крім ранкової жертви всепалення, яка є постійним всепаленням.
24 Такі жертви будете приносити щодня, упродовж семи днів, як хліб вогняної жертви, на приємні пахощі для Господа. Вони мають приноситись, окрім постійного всепалення, разом з його жертвою возливання.
25 Сьомого дня знову будуть у вас святі збори. Не здійснюйте жодної буденної праці.
26 А в день первоплодів, коли будете приносити Господу нову хлібну жертву у ваше свято тижня, будуть у вас святі збори. Не виконуйте жодної буденної праці.
27 Принесіть у жертву всепалення – приємні пахощі для Господа – двох тельців з великої худоби, одного барана і сім однолітніх ягнят.
28 А до них хлібну жертву: три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії на одного тельця та дві десятих ефи на одного барана,
29 по одній десятій ефи на кожне ягня з усіх семи ягнят,
30 а також одного козла, щоби звершити за вас викуплення.
31 Це має приноситись, крім постійної жертви всепалення, а також її хлібної жертви та її жертви возливання. Всі вони мають у вас бути без вади.