Очищення від ідолів і фальшивих пророків
1 У ті часи для нащадків Давидового роду й для мешканців Єрусалима відкриється джерело для змиття гріха і нечистоти.
2 Того самого дня, – говорить Господь Саваот, – Я викореню навіть імена ідолів у краю і про них більше не згадуватимуть. Також прожену з цієї землі фальшивих пророків та нечистих духів.
3 Буде так: якщо і вирішить хтось пророкувати, то його рідні батько і матір, котрі його породили, скажуть йому: Ти не повинен більше жити на світі, оскільки говориш неправду в Господнє Ім’я. Якщо ж він таки стане пророкувати, то його батько і його матір, – ті, котрі його породили, – проколять його мечем .
4 Того дня станеться таке, що фальшиві пророки вкриються ганьбою, – кожен буде соромитись власного видіння, і не вдягатиме волосяниці, щоб не обманювати.
5 Замість того він скаже: Я не пророк, а рільник, що обробляє землю, – від самого юнацтва земля була моїм заняттям.
6 Якщо хтось спитає: А що це за рани на Твоїх руках? – то Він відповість: ці рани Мені завдали в домі Моїх улюблених.
7 Мечу, підіймись на Мого Пастиря, – на Мужа, наближеного до Мене, – говорить Господь Саваот. Урази Пастиря, і розпорошаться вівці, – Я протягну Свою руку і на менших.
8 Так станеться, що на всій землі, – говорить Господь, – дві третини будуть знищені, – вони загинуть, а лише третина залишиться на ній (землі ).
9 Я проведу цю третину через вогонь, і розплавлю їх, як плавиться срібло, – Я випробую їх, як випробовується золото. Вони прикликатимуть Моє Ім’я, і Я їм відповім, – Я скажу про них : Це Мій народ! А вони скажуть: Господь – наш Бог!