Хлібна жертва
1 Коли хтось принесе в дар Господу хлібну жертву, то його даром нехай буде питльоване борошно. Він поллє на нього олію, покладе на нього ладан
2 і принесе все це до синів Аарона, священиків. Священик набере звідти повну свою жменю питльованого борошна з його олією та усім ладаном, і спалить це священик на жертовнику, як її пам’ятну частку жертви . Це вогняне приношення, приємні пахощі для Господа.
3 А те, що залишиться з хлібної жертви, буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із Господніх вогняних жертв.
4 Коли ж ти приносиш у дар хлібну жертву, спечену в печі, то нехай це будуть прісні хлібини з питльованого борошна, замішеного на олії, чи прісні коржі, змащені олією.
5 Якщо ж твій дар хлібної жертви, приготований на сковороді, то він буде прісним, з питльованого борошна, замішеного на олії.
6 Розламаєш його на шматки та поллєш на нього олію. Це хлібна жертва.
7 Якщо ж твій дар хлібної жертви, приготований на вогнищі, то і він буде з питльованого борошна на олії.
8 Тож приноситимеш Господу хлібну жертву, що приготована із вказаних складників. Людина дасть жертву священику, який принесе її до жертовника.
9 Священик надбере дещо з хлібної жертви, як її пам’ятну частку, і спалить на жертовнику. Це вогняна жертва, приємні пахощі для Господа.
10 А те, що залишиться з хлібної жертви, буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із Господніх вогняних приношень.
11 Жодна хлібна жертва, яку ви приносите Господу, не повинна бути приготована з закваскою. Адже ніякої закваски й жодного меду не спалюватимеш як вогняну жертву Господу.
12 Ви можете це приносити як дар первоплоду Господу, але на жертовник, як приємні пахощі, вони не покладатимуться.
13 Кожен дар твоєї хлібної жертви посолиш сіллю. Не допускай, щоб у твоїй хлібній жертві забракло солі Господнього Заповіту. З кожним твоїм даром приноситимеш і сіль.
14 Якщо ти приноситимеш Господу хлібну жертву з перших плодів, то принось у дар від перших твоїх плодів свіжі колоски, прожарені на вогні, або потовчене зерно з твого поля.
15 Поллєш на неї олії й покладеш на неї ладан. Це хлібна жертва.
16 А священик спалить дещо з її товченого зерна та її олії з усім ладаном, як її пам’ятну частку. Це вогняна жертва Господу.