Жертва всепалення
1 Господь покликав Мойсея і промовив до нього з Намету Свідчення.
2 Звернись до Ізраїльських нащадків і скажи їм: Коли хтось з-поміж вас приноситиме Господу жертву з тварин, то приносьте ваш дар з великої чи дрібної худоби.
3 Якщо його жертва всепалення з великої худоби, то він приведе самця без вади. Приведе його до входу в Намет Свідчення, щоб він був прийнятним перед Господом.
4 Нехай покладе свою руку на голову жертви всепалення, аби вона була прийнята від нього для звершення за нього викуплення, тобто прощення його гріхів .
5 І заріжуть того тельця перед Господом, а сини Аарона, священики, візьмуть його кров і покроплять кров’ю жертовник довкола, що при вході в Намет Свідчення.
6 Тоді він зніме шкуру з жертви всепалення й розітне її на частини,
7 а сини Аарона, священики, покладуть на жертовник вогонь і розкладуть на вогні дрова.
8 Потім сини Аарона, священики, розкладуть розчленовані частини , голову і жир на дровах, що на вогні жертовника.
9 Його нутрощі та його ноги вимиють водою, а священик спалить усе це на жертовнику. Це і є всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для Господа.
10 Якщо ж його дар на всепалення з дрібної худоби, тобто з овець чи кіз, то приведе так само самця без вади.
11 Його заріжуть перед Господом з північної сторони жертовника, а сини Аарона, священики, покроплять його кров’ю жертовник довкола.
12 Потім він розітне його на частини іразом з його головою і його жиром, священик розкладе все на дровах, що на вогні жертовника.
13 Нутрощі й ноги жертви він вимиє водою, а священик візьме все це й спалить на жертовнику. Це всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для Господа.
14 Якщо ж його жертва всепалення Господу з птахів, то він принесе свій дар з горлиць або з голубенят.
15 Священик принесе їх до жертовника, скрутить птаху голівку і спалить її на жертовнику, а його кров вицідить на стінку жертовника.
16 Потім він відокремить його воло з пір’ям і викине ці частини на попелище зі східної сторони жертовника.
17 Тоді надірве його біля крил, не відокремлюючи їх , і спалить його священик на дровах, що на вогні жертовника. Це всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для Господа.