Правила очищення для породіллі
1 Господь промовив до Мойсея, кажучи:
2 Звернись до Ізраїльських нащадків і скажи: Жінка, яка завагітніє й народить хлопчика, буде сім днів нечистою, так само буде нечистою, як і в дні її менструації.
3 А восьмого дня буде обрізана крайня плоть хлопчика.
4 Після цього вона пробуде ще тридцять три дні в стані нечистоти крововиділення. Нехай вона не доторкається ні до чого святого й не входить до Святині, доки не завершаться дні її очищення.
5 Якщо ж вона народить дівчинку, то буде нечистою два тижні, як у період її менструації. Відтак пробуде в стані нечистоти крововиділення ще шістдесят шість днів.
6 А коли завершаться дні її очищення за сина чи за доньку, вона принесе священикові, до входу в Намет Свідчення, однолітнє ягня на всепалення та голубеня або горлицю для жертви за гріх.
7 Священик принесе все це перед Господом та звершить за неї викуплення. Таким чином вона очиститься від свого крововиділення. Такий закон щодо жінки, котра народить хлопчика або дівчинку.
8 Якщо вона не зможе принести ягня, то візьме дві горлиці або двох голубенят: одне на всепалення, а друге на жертву за гріх. Священик звершить за неї викуплення, й вона стане чистою.