Обіцяний Владика з Вифлеєма
1 Ти ж, Вифлеєме-Ефрато, – найменший серед Юдиних тисячників . З тебе вийде за Моєю волею Той, Хто буде Владикою в Ізраїлі, – хоч Його походження від початку, від часів віковічних.
2 Тому будуть залишені нащадки Ізраїля лише до часу, поки породілля народить, після чого залишок його братів повернеться до Ізраїлевих синів.
3 Коли Він повстане, то пастиме Господньою силою, і в славі Імені Господа Свого Бога. Вони житимуть у спокої, оскільки Його велич сягатиме всіх країв землі.
4 Він творитиме мир. Якщо ассирійці нападуть на наш край і почнуть топтати наші твердині, тоді ми виставимо проти них сім пастухів і вісім можновладців з народу.
5 Вони пастимуть Ассирію мечем, і край Німрода в його воротах. Він (Господь ) нас врятує від Ассирії, коли та вторгнеться в наш край і топтатиме наші кордони.
6 Залишок Якова буде розпорошений поміж багатьма народами, як роса від Господа, – немов злива на траву, не очікувана людиною, і яка не залежить від людських нащадків.
7 Залишок Якова буде між людьми, – серед численних народів, – як лев між лісовими звірами, як левчук серед отари овець, який, увірвавшись, топче, розриває, і немає того, хто міг би врятувати.
8 Щойно твоя рука підійметься над твоїми ворогами, як усі твої вороги будуть знищені.
Божий гнів на неслухняні народи
9 Станеться того дня таке, – говорить Господь, – що Я знищу в тебе всіх твоїх коней, і потрощу всі твої колісниці,
10 Зруйную міста твого краю й розвалю всі твої фортеці.
11 Викоріню чародійство, за яке тримаєшся, – ворожбитів, які віщують по хмарах, не стане.
12 Я знищу твоїх ідолів, які поміж вами, як і всі тесані боввани, щоб ти більше не вклонявся творінню власних рук.
13 Я повириваю твої священні гаї з-посеред тебе і знищу твої міста.
14 В пориві палкого гніву Я помщуся народам, котрі погрузли в непослусі.