Гнів Господень на всі народи
1 Наблизьтесь, народи, і слухайте, – вважайте племена! Нехай чує земля, і все, що на ній! – все населення і його нащадки!
2 Тому що Господній гнів на всі народи й обурення на всі їхні війська . Він прирік їх закляттю, видавши їх на знищення.
3 Тіла їхніх убитих не будуть поховані, і від них здійматиметься сморід; гори будуть просякнуті їхньою кров’ю.
4 Щезнуть усі небесні сили , а небеса звинуться, як сувій, і всі його сили (зорі ) попадають, як обсипається листя з винограду і як падають зі смоківниці її плоди .
5 Мій меч на небі, немовби оп’янів, – він впаде на Едом і на людей, приречених Мною на закляття.
6 Господній меч сповнився крові, насичений жиром та кров’ю ягнят і козенят, лоєм нирок козлів, бо Господнє жертвоприношення в Боцрі, – велике кровопролиття в краю Едома.
7 Разом з ними (людьми ) впадуть воли, дикі бики і телята, так що їхня земля буде просякнута кров’ю, – їхній ґрунт навіть насититься їхнім жиром.
8 Це буде день Господньої помсти, – рік відплати за бунт проти Сіону!
9 Його (Едома ) ріки перетворяться на смолу, а його земля – на сірку, – весь його край стане палаючою смолою,
10 й не вгасатиме ні вдень, ні вночі – вічно клубитиметься над ним дим. З покоління в покоління він залишатиметься спустошеним і повік-віків на цю землю не ступить нога людини.
11 Заволодіють нею пелікан та їжак, житимуть на ній сови і ворони. Господь простягне по ній шнур спустошення, – встановить висок знищення.
12 Там не залишиться знаменитостей, які би проголосили царство, бо всі його можновладці обернуться в ніщо.
13 Їхні палаци позаростають терниною, а їхні фортеці – колючим чагарником. Вони стануть поселенням шакалів і оселею для страусів.
14 Бродитимуть там борсуки та гієни, перекликатимуться дикі козли. Там відпочиватимуть привиди , облюбувавши собі зручне місце.
15 Там гніздитиметься гадюка, відкладатиме яйця й висиджуватиме собі подібних. Там влаштовуватимуть свої гнізда пари яструбів.
16 Пошукайте в Господньому сувої й прочитайте! Нічого з того, що так сказано, не забракне, – ніщо одне без другого не збудеться, оскільки мої уста це сказали, і Його Дух збере їх (звірів, птахів і плазунів ).
17 Він кинув щодо них жереб, і Своєю рукою відміряв їм землю. Вони володітимуть нею вічно, з покоління в покоління житимуть на ній.