Вавилонські посли
1 У той час вавилонський цар Меродах-Баладан, Баладанів син, дізнавшись про хворобу Єзекії і його одужання, послав йому лист і подарунки через своїх послів .
2 Єзекія з радістю прийняв їх і показав їм свою скарбницю: срібло та золото, пахощі й дорогі мазі, а також увесь арсенал зброї, та все, що було в його сховищах, – не було нічого в його палаці та в усьому володінні, чого Єзекія їм не показав би.
3 Тоді прийшов до царя Єзекії пророк Ісая, і запитав його: Що говорили ці люди, і звідкіля вони приходили до тебе? Єзекія відповів: Із далекої країни, – з Вавилонії приходили вони.
4 Ісая запитав: А що вони побачили в твоєму палаці? Єзекія ж відповів: Вони побачили все, що є в моєму палаці, – не було речі в моїх сховищах, якої не показав би я їм!
Пророцтво Ісаї про вавилонський полон
5 Тоді Ісая сказав Єзекії вислухати слово Господа Саваота:
6 Надходять дні, коли усе, що є у твоїх палацах, і що набули твої батьки аж до цього дня, буде забране до Вавилону. Нічого не залишиться, – так сказав ГОСПОДЬ…
7 А твоїх синів, котрі вийдуть від тебе, і яких ти породиш, заберуть, – вони стануть скопцями в палаці вавилонського царя!
8 На це Єзекія відповів Ісаї: Добре слово, яке ти мені передав від Господа, – але про себе подумав: Принаймні, поки я житиму, буде мир і безпека.