Царі, яких переміг Ізраїль
1 Ось царі краю, яких Ізраїльтяни знищили, заволодівши їхніми землями на іншому, східному боці Йордану – від потоку Арнон до гори Хермон з усією східною долиною Арнона:
2 Сіхон, цар аморейців, який мешкав у Хешбоні, й владарював від міста Ароера, яке розташоване частково на березі потоку Арнон, а частково посередині потоку та половиною Гілеаду, аж до потоку Яббок, – кордону з аммонійцями,
3 а також східною частиною Йорданської Долини – від східного берега Кіннеретського моря й до східного берега Моря Рівнини, тобто Мертвого моря, – аж до Бет-Гаєшімота, й підніжжя гори Пісґи на півдні.
4 Далі кордони башанського царя Оґа, – одного з останніх рефаїмців, котрий мешкав у Аштароті та в Едреї.
5 Він владарював околицями гори Хермон, Салхою та всім Башаном аж до кордонів гессурійців та маахатійців, а також половиною Гілеаду, – до кордонів царя Сіхона, що мешкав у Хешбоні.
6 Господній слуга Мойсей разом з Ізраїльтянами розгромили їх, а їхні землі Мойсей, Господній слуга, віддав у власність нащадкам Рувима, Ґада та половині племені Манассії.
7 А ось царі краю, яких переміг Ісус разом з Ізраїльтянами на іншому (західному ) боці Йордану, починаючи від Баал-Гада, в Ліванській Долині, і до гори Халак (Лисої гори ), в напрямку Сеіру. Ці землі Ісус дав у володіння Ізраїльським племенам, згідно з належним кожному наділом, –
8 на горах та низинах, у степах та на схилах гір, у пустелі й на півдні (Неґеві ), де мешкали хеттейці, аморейці, ханаанці, періззейці, гіввійці та євусейці.
9 Цар Єрихона – один; цар Аю, що неподалік Бетеля – один;
10 цар Єрусалима – один; цар Хеврона – один;
11 цар Ярмута – один; цар Лахіша – один;
12 цар Еґлона – один; цар Ґезера – один;
13 цар Девіра – один; цар Ґедера – один;
14 цар Хорми – один; цар Аради – один;
15 цар Лівни – один; цар Адуллама – один;
16 цар Маккеди – один; цар Бетеля – один;
17 цар Таппуаха – один; цар Хефера – один;
18 цар Афека – один; цар Лашарона – один;
19 цар Мадона – один; цар Хацора – один;
20 цар Шімрон-Мерона – один; цар Ахшафа – один;
21 цар Таанаха – один; цар Меґіддо – один;
22 цар Кедеша – один; цар Йокнеама на Кармелі – один;
23 цар Дора, що в Нафат-Дорі, – один; цар Ґоїма, що в Ґілґалі, – один;
24 цар Тірци – один. Усіх царів було тридцять один.