Наділ нащадків Єфрема
1 Нащадкам Йосифа жеребкуванням наділ випав від Йордану, неподалік Єрихона, – зі східного боку Єрихонських Вод, – проходить по пустелі, піднімаючись з Єрихона до узгір’я Бетеля.
2 Від Бетеля сягає до Луза й тягнеться до кордонів аркійців у Атароті;
3 далі йде на захід до яфлетійських земель і кордонів Нижнього Бет-Хорона та Ґезеру й закінчується на морському узбережжі.
4 Таким був загальний наділ, який успадкували нащадки обох синів Йосифа – Манассії та Єфрема.
5 Границі наділу нащадків Єфрема за їхніми родинами такі: На сході границя їхньої спадщини починається від Атерот-Адара і простягається до Верхнього Бет-Хорона.
6 Далі кордон проходить у напрямку моря з північного боку Мікметата й повертає на схід до Таанат-Шіло й, обминаючи його зі східного боку, тягнеться до Яноха;
7 від Яноха сходить униз до Атарота та Наарата, сягає Єрихона й виходить до Йордану.
8 А з Таппуаха границя іде на захід до потоку Кана, й закінчується на узбережжі моря. Така спадщина племені нащадків Єфрема за їхніми родинами.
9 Крім того, Єфремовим нащадкам були виділені міста посеред спадщини нащадків Манассії, – цілі міста із їхніми околицями.
10 Але вони (єфремовці ) не вигнали ханаанців, котрі мешкали в Ґезері; тож ханаанці живуть між єфремовцями аж до сьогодні, платять їм данину та працюють на них.