Заборона приносити жертви поза Наметом Свідчення
1 Господь промовив до Мойсея, кажучи:
2 Скажи Ааронові, його синам та всім Ізраїльтянам такі слова: Ось що Господь заповів, говорячи:
3 Якщо якийсь чоловік з Ізраїльського роду заріже вола, вівцю чи козу в таборі, чи заріже їх поза табором,
4 а не приведе їх до входу в Намет Свідчення, щоб принести у всепалення Господу перед Господнім Наметом, то такому чоловікові це зарахується як кровопролиття. Він пролив кров, через що така людина буде знищена з-посеред свого народу.
5 Це для того, щоб Ізраїльські нащадки приносили свої жертви, які вони різатимуть у полях. Вони мають приносити їх Господу до входу в Намет Свідчення, до священика, і жертвувати їх Господу як мирні жертви.
6 А священик нехай покропить кров’ю на Господній жертовник, що при вході в Намет Свідчення, і спалить жир на приємні пахощі Господу.
7 Вони не повинні більше приносити свої жертви козлам-ідолам, бо таким чином вони вчиняють з ними розпусту. Це має бути для них вічним законом в їхніх поколіннях.
8 Скажи їм: Кожна людина з Ізраїльського роду чи з приходців, які проживають серед них, яка звершуватиме всепалення чи жертву,
9 і не принесе її до входу в Намет Свідчення, щоб там пожертвувати її Господу, то така людина буде знищена зі свого народу.
Заборона вживати кров
10 Кожна людина з Ізраїльського роду чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вживатиме в їжу якусь кров, нехай пам’ятає: Я зверну Своє обличчя проти всякої душі, що вживає в їжу кров, і знищу її з-посеред її народу.
11 Адже душа тіла в крові, тому Я дав її вам, аби на жертовнику звершувати викуплення за ваші душі. Бо така кров є викупленням за душу.
12 Тому Я сказав Ізраїльським нащадкам: Жодна людина з-поміж вас не вживатиме в їжу кров, як і приходець, який проживає серед вас, не вживатиме в їжу кров.
13 Кожна людина з Ізраїльського роду чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вполює дичину, – звіра чи птаха, якого можна їсти, – нехай випустить з нього кров і засипле її землею.
14 Бо життя кожного тіла в його крові, вона – його душа. Тому Я сказав Ізраїльтянам: Не вживайте в їжу кров із жодного тіла, бо життя кожного тіла – це його кров. Кожний, хто її споживає, буде знищений.
15 Кожний з корінних жителів чи з приходців, хто їстиме мертвечину чи розтерзане хижаком, нехай випере свій одяг і обмиється водою. До вечора такий буде нечистим, а потім стане чистим.
16 Якщо ж не випере одягу й не обмиє тіла водою, то візьме на себе гріх.