1 Сьомого місяця, першого дня місяця буде у вас святе зібрання. Не виконуйте жодної буденної роботи. Це буде для вас день гучного сурмлення.
2 І принесіть жертву всепалення, як приємні пахощі для Господа, одного тельця з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят без вади.
3 А до них у хлібну жертву – три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на тельця і дві десятих ефи на барана,
4 та по одній десятій ефи на кожне ягня із семи ягнят,
5 а також одного козла в жертву за гріх, щоби звершити за вас викуплення.
6 І це крім новомісячної жертви всепалення з її хлібною жертвою та повсякденних жертв всепалення з її хлібними жертвами і жертвами возливання, згідно із встановленим для цього приписом, як любі пахощі вогняної жертви для Господа.
7 Десятого дня цього ж сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Ви упокорюватимете ваші душі, і не будете виконувати жодної праці.
8 Принесете в жертву всепалення, як приємні пахощі для Господа, одного тельця з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят, які мають бути у вас без вади.
9 До них у хлібну жертву – три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на тельця, дві десятих ефи на одного барана,
10 по одній десятій ефи на кожне ягня із семи ягнят,
11 а також одного козла у жертву за гріх, окрім жертви викуплення за гріх і повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та жертвою возливання.
12 П’ятнадцятого дня сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Не будете виконувати жодної буденної праці, а протягом семи днів відзначатимете свято для Господа.
13 Принесете у всепалення, – вогняну жертву, приємні пахощі для Господа, – тринадцять тельців з великої худоби, двох баранів, чотирнадцять однолітніх ягнят. Всі вонимають бути без вади.
14 А до них хлібна жертва: три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на кожного тельця з усіх тринадцяти тельців; дві десятих – на кожного барана з обох баранів,
15 і десятину, тобто по одній десятій ефи – на кожне ягня з усіх чотирнадцяти ягнят.
16 А також одного козла з отари у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та його жертвою возливання.
17 Другого дня принесете дванадцять тельців з великої худоби, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади;
18 їхні хлібніжертви і їхні жертви возливання – для тельців, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
19 а також одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібноюжертвою і їхніми жертвами возливання.
20 Третього дня – одинадцять тельців, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
21 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для тельців, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
22 одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібноюжертвою і її жертвою возливання.
23 Четвертого дня – десять тельців, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
24 Їхні хлібніжертви і їхні жертви возливання – для тельців, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
25 і одного козла з отари в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
26 П’ятого дня – дев’ять тельців, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
27 Їхні хлібніжертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
28 а також одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібноюжертвою і її жертвою возливання.
29 Шостого дня – вісім тельців, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
30 Їхні хлібніжертви та їхні жертви возливання – для тельців, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
31 і одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
32 Сьомого дня – сім тельців, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
33 Їхні хлібніжертви і їхні жертви возливання – для тельців, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з їхнім приписом;
34 та одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
35 Восьмий день буде у вас заключним. Не будете виконувати жодної буденної праці.
36 Принесете у всепалення, вогняну жертву на приємні пахощі для Господа, одного тельця, одного барана і сім однолітніх ягнят без вади.
37 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для тельця, барана і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
38 а також одного козла у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та її жертвою возливання.
39 Такі жертви приноситимете Господу під час ваших свят, крім ваших жертв за обітницею , ваших добровільних дарів на всепалення, ваших хлібних жертв, ваших жертв возливання і ваших мирних жертв.
40 І переказано було Мойсеєм Ізраїльським нащадкам усе, що Господь заповів Мойсеєві.